Home Jobs Employers About Us Privacy Policy Contact Us
Dla naszego klienta, prywatnej firmy, która stworzyła dogodne warunki pracy, przyjacielską atmosferę i pełną pomoc dla osób rozpoczynających pracę i życie w Anglii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn CNC- Wtryskarki
Wielka Brytania (Manchester)

Obowiązki:
• obsługa wtryskarek sterowanych CNC
• kontrola jakości wyprodukowanych elementów
• drobne naprawy i serwis maszyn

Wymagania:
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość budowy i obsługi wtryskarki
• zaangażowanie, uczciwość, sumienność

Oferta:
• umowa o pracę na pełny etat
• płatne urlopy
• ubezpieczenie zdrowotne
• pomoc z zakwaterowaniem
• możliwość nadgodzin, płatnych 1.5 stawki
• dobra atmosfera w dobrze zarządzanej firmie
• szkolenia zawodowe
• szkolenia języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV na adres: rekrutacja@p2recruitment.com

Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Administratorem danych osobowych jest P2 Recruitment Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań, email: info@p2recruitment.com

Nasza Polityka Ochrony Danych Osobowych znajduje się na stronie: http://www.p2recruitment.com/index.php?MENU=static&ID=polityka-prywatnosci

P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248
P2 Recruitment 2014. All Right Reserved. Redesign by BabelFish Designs