Home Jobs Employers About Us Privacy Policy Contact Us  
Dla naszego klienta, sprawdzonego pracodawcy i wiodącego brytyjskiego producenta komponentów do samolotów odrzutowych, turbin gazowych oraz dla innych zaawansowanych technologii poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Operator drążarki EDM
Lokalizacja: Wielka Brytania

Na podane stanowisko wymagane jest kilkuletnie doświadczenie w pracy z drążarkami EDM oraz język angielski na poziomie podstawowym.

Firma oferuje atrakcyjne zarobki, koleżeńskie relacje w pracy i bardzo nowoczesny park maszynowy. Pracodawca pomoże także ze znalezieniem zamieszkania oraz rozpoczęciem życia w Anglii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@p2recruitment.com w tytule wpisując: „Operator drążarki EDM”.

Prosimy o dopisanie w życiorysie lub w e mailu następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Administratorem danych osobowych jest P2 Recruitment Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań,  email: info@p2recruitment.com  
Nasza Polityka Ochrony Danych Osobowych znajduje się na stronie: http://www.p2recruitment.com/index.php?MENU=static&ID=polityka-prywatnosci 

P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.
P2 Recruitment 2014. All Right Reserved. Redesign by BabelFish Designs