Home Jobs Employers About Us News Contact Us  
P2 Recruitment już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Nasi klienci z Europy zachodniej to renomowane firmy projektujące i budujące turbiny gazowe, które w związku z nowymi projektami pilnie poszukują inżynierów na stanowiska projektowe różnego szczebla.

Obecny „boom” projektowy stanowi wyjątkową szansę na podjęcie zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach i otrzymaniu finansowej pomocy relokacyjnej. Firmy gotowe są do negocjacji indywidualnych kontraktów zatrudnienia i bogatego pakietu benefitów i dodatków.

Przez lata współpracy zbudowaliśmy bliskie relacje z menadżerami i kierownictwem HR tych firm i wszystkim osobom, które zdecydują się aplikować na wybrane stanowisko, będziemy czynnie i skutecznie pomagać w całym procesie rekrutacyjnym. Zainteresujemy Twoją kandydaturą kluczowe osoby w firmie i będziemy doradzać Ci na każdym etapie procesu rekrutacyjnego oraz przy negocjacji jak najkorzystniejszych warunków kontraktu czy zatrudnienia.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres: piotr.eder@p2recruitment.com

Z przyjemnością przedstawię szczegóły i odpowiem na pytania.

Do usłyszenia
Piotr Eder
Dyrektor ds. Kontaktów z Klientami
P2 Recruitment


P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
P2 Recruitment 2014. All Right Reserved. Redesign by BabelFish Designs