Home Jobs Employers About Us Privacy Policy Contact Us  
Jeżeli jesteś osobą, która ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne, posiada zdolności handlowe i chciałaby rozwijać się w jednej z najbardziej renomowanych firm w branży szalunków i rusztowań- to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.
Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:


Regionalny Doradca Techniczno- Handlowy

Obszar: woj. dolnośląskie, opolskie

Będziesz odpowiedzialny za:


- profesjonalne doradztwo techniczne,
- aktywne poszukiwanie nowych klientów,
- odpowiednie prezentowanie i sprzedawanie produktów firmy,
- nadzór nad realizacją umów handlowych.

Wymagania:

- biegła znajomość pakietu MS Office i podstawowa programu AutoCAD,
- prawo jazdy kat. B,
- dobra znajomość rynku,
- doświadczenie w branży budowlanej.


Klient oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników (bez limitów), szkolenia, prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietów sportowych. Zapewnia także niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop oraz telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: rekrutacja@p2recruitment.com

Prosimy o dopisanie w życiorysie lub w e mailu następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Administratorem danych osobowych jest P2 Recruitment Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań,  email: info@p2recruitment.com  

Nasza Polityka Ochrony Danych Osobowych znajduje się na stronie: http://www.p2recruitment.com/index.php?MENU=static&ID=polityka-prywatnosci 
P2 Recruitment 2014. All Right Reserved. Redesign by BabelFish Designs