Home Jobs Employers About Us News Contact Us
Jesteśmy dynamicznie działającą od 2002 roku Agencją Pośrednictwa Pracy i efektywnie pomagamy inżynierom, architektom oraz innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

PRAKTYKANT/MŁODSZY KONSULTANT DS. REKRUTACJI

Studiujesz/jesteś absolwentem psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi? Masz do odbycia obowiązkowe praktyki na studiach? Interesujesz się branżą HR? Czy po prostu chcesz dowiedzieć się jak wygląda profesjonalne CV i jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną?

Zapraszamy na bezpłatne praktyki do naszej firmy!

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży rekrutacyjnej
  • Miłą i sympatyczną atmosferę
  • Elastyczne godziny odbywania praktyk
  • Możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języków obcych
  • Świetną lokalizację - w samym centrum Poznania
  • Opiekuna praktyk oraz dostęp do szkoleń wewnętrznych
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk dla utalentowanych i zaangażowanych osób

Obowiązki:

  • (Współ)prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Budowanie bazy kandydatów
  • Zamieszczanie i redagowanie ogłoszeń
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
  • Dodatkowo dla osób chętnych zadania z zakresu badania rynku i budowania nowych relacji biznesowych

Wymagania:

  • Studenci lub absolwenci uczelni wyższych
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując „Praktyki”.

P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.
P2 Recruitment 2014. All Right Reserved. Redesign by BabelFish Designs