Home Jobs Employers About Us News Contact Us  
INŻYNIER BUDOWY Z ASPIRACJAMI HANDLOWYMI
Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie


Jeśli jesteś inżynierem, który jest otwarty na ciekawe alternatywy i chciałby związać swoją karierę zawodową z handlem w branży budowlanej, a także pracować dla międzynarodowej firmy, będącej wiodącym dostawcą dekowań, szalunków i rusztowań dla światowego sektora przemysłu energetycznego i infrastruktury.

To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!


Poszukujemy komunikatywnych osób lubiących nowe wyzwania, które dzięki znajomości zagadnień technicznych oraz otwartości będą potrafiły odpowiednio zaprezentować i sprzedawać produkty firmy.
Zależy nam również na kreatywności, potrzebnej do opracowywania rozwiązań zgodnych z wymaganiami Klienta, a także biegłej znajomości MS Office oraz podstawowej programu AutoCAD.


Klient oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników (bez limitów), szkolenia, prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietów sportowych. Zapewnia także niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop oraz telefon. 


Jeśli oferta ta jest dla Ciebie atrakcyjna, prześlij CV na adres: rekrutacja@p2recruitment.comP2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
P2 Recruitment 2014. All Right Reserved. Redesign by BabelFish Designs