Home Jobs Employers About Us News Contact Us
P2 Recruitment już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Przez wszystkie lata działalności zbudowaliśmy wśród kandydatów opinię uczciwego partnera, a u pracodawców zdobyliśmy zaufanie poprzez wysoką jakość usług i zrozumienie ich potrzeb. Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi koncernami oraz małymi specjalistycznymi firmami w Polsce. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSULTANT DS. REKRUTACJI
Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:

Jako Konsultant ds. rekrutacji będziesz odpowiedzialny/a za samodzielne prowadzenie i koordynację procesów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych. Do twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie ogłoszeń, pozyskiwanie kandydatów (różnymi metodami), prowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych oraz przygotowywanie ich profili zawodowych. Ponadto, będziesz zajmował/a się utrzymywaniem relacji z klientami w taki sposób, aby na bieżąco identyfikować ich potrzeby oraz doradzać w zakresie rekrutacji.

Wymagania:
  • Kreatywność, skrupulatność i umiejętność pracy indywidualnej, jak i zespołowej
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
  • Sympatyczną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: piotr.eder@p2recruitment.com

P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.

Prosimy także o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
P2 Recruitment 2014. All Right Reserved. Redesign by BabelFish Designs